Dzień Dziecka w Kotli

1 lipca 2015 r. na Terenie Rekreacyjno Sportowym w Kotli odbył się Dzień Dziecka, którego organizatorami byli Gminny Ośrodek Kultury i Sportu oraz Sołectwo Kotla. Podczas imprezy dzieci mogły skorzystać z bezpłatnej dmuchanej zabawki. Atrakcjom nie było końca, na najmłodszych czekały liczne konkursy z nagrodami  poczęstunek (kiełbaski z grilla oraz napoje). Duże zainteresowanie wzbudził jak zawsze  „świat baniek mydlanych”. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kotli zapewnili ogromną radość dzieciom, które mogły schłodzić się pod wodą w ten upalny dzień. Uśmiechom nie było końca. Serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu imprezy dla  Ewy Kłonicy, Ewy Gryndzia, Piotra Kasprzyka, Pawła Gulanowskiego, Darka Karbowińskiego oraz Darka Łazarskiego.

Strona główna » Dzień Dziecka w Kotli » Dzień Dziecka w Kotli 2015