Dzień Dziecka – 07.06.2013

W piątek 7. czerwca 2013 r., na terenie zielonym przy pałacu w Kotli odbyła się impreza rekreacyjna z okazji Dnia Dziecka. W programie znalazło się wiele atrakcji dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy m. in. dmuchańce, malowanie twarzy, gry i zabawy z chustą Klanzy, turniej gry w ringo, rysowanie. Przygotowano również poczęstunek dla dzieci oraz słodkie niespodzianki. Dodatkową atrakcją była obecność radiowozu policyjnego oraz motocykli sekcji „Easy Rider Kotla” działającej w GOKiS.

Ogromne podziękowania składamy Pani Leokadii Klich za udostępnienie terenu, dzielnicowemu asp. Jakubowi Walenczakowi oraz sekcji „Easy Rider Kotla” i Beacie Dzumyk za pomoc w organizacji imprezy.

Dzień Dziecka 2013

7 czerwca 2013 r. - pałac w Kotli. Wspólne działanie sołectwa oraz Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli