Dzieci i młodzież na wycieczce w Lubinie

W środę, 23 lipca Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli zorganizował dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym wyjazd do kina Helios oraz Parku Wrocławskiego w Lubinie. W kinie Helios tego dnia uczestnicy wycieczki obejrzeli film „Gang Wiewióra 3D”
Następnie dwudziestoosobowa grupa udała się do Parku Wrocławskiego gdzie czekał na nią szereg atrakcji m.in. ogromne figury dinozaurów oraz małe zoo z 60 gatunkami ptaków. Na dziecińcu obejrzeli różne gatunki zwierząt zagrodowych, które pochodzą
z wrocławskiego ogrodu zoologicznego. Najwięcej czasu i radości oprócz filmu i zwierząt dostarczył uczestnikom wycieczki plac zabaw.
Wyjazd był jednym z punktów wakacji w Gminie Kotla organizowanych przez GOKiS w Kotli.

Galeria foto:

Gepostet von Gmina Kotla am Montag, 11. August 2014