„Dziadek do orzechów” w GOKiS

W poniedziałek, 8 grudnia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli odbył się spektakl dla najmłodszych w wykonaniu Teatru Duet z Krakowa. Dzieci z klas I-II SP im. K. Makuszyńskiego oraz z Przedszkola Publicznego w Kotli obejrzały piękną opowieść o „Dziadku do orzechów”.

„Dziadek do orzechów” to interpretacja powieści dla dzieci autorstwa E.T.A. Hoffmanna. Interaktywna bajka z elementami edukacyjnymi opowiadająca o przygodach małej Klary w świecie, w którym zabawki ożywają, a księciem ich królestwa zostaje tytułowy Dziadek do Orzechów.
Wydarzenie zostało sfinansowane przez Miejska Bibliotekę Publiczną w Głogowie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz ze środków przeznaczonych na realizację zadań biblioteki powiatowej dla bibliotek publicznych Powiatu Głogowskiego.

Gepostet von Gmina Kotla am Mittwoch, 10. Dezember 2014