.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli

.

Drużyna chłopców z SP w Kotli Mistrzami Głogowa

Dnia 26 kwietnia 2014 r. na torze motocrossowym w Głogowie w ramach Crossu Straceńców odbyły się Otwarte Sztafetowe Mistrzostwa Głogowa w biegach przełajowych dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięła udział drużyna chłopców i dziewcząt z gimnazjum oraz ze szkoły podstawowej.
Drużyny rywalizowały na trasie o długości 777 m, która była bardzo wymagająca dla młodych zawodników.
Wśród  szkół podstawowych  w kategorii chłopców I miejsce zajęła drużyna z Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kotli, dziewczęta uplasowały się na 8 pozycji. Wśród szkół gimnazjalnych chłopcy zajęli 5 miejsce, a dziewczęta zajęły 7 lokatę.