Drugi dzień gry terenowej za nami!

Gra terenowa jest jedną z wielu atrakcji, jakie przygotował w czasie wakacji Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli dla dzieci z terenu Gminy Kotla w ramach akcji „Lato z GOKiS”. Do udziału w grze zgłosiło się dwunastu uczestników, głównie z klas szkoły podstawowej. Jak dotąd uczestnicy gry musieli wykonywać wiele rozmaitych zadań (m.in. wymyślić nazwę i herb drużyny, ułożyć piramidę z kart, policzyć rozsypane konfetti, zrobić sobie wąsy z trawy, zrobić bukiet z polnych kwiatów, wykonać ćwiczenia fizyczne). Za wszystkie zadania dzieci dostawały kolejne wskazówki prowadzące do następnych miejsc, a także elementy układanki prowadzącej do skarbu. Na „Błyskawice” bo tak się nazywa dzielna drużyna, czeka jeszcze wiele ciekawych zadań, które są ukryte w nieznanych miejscach na terenie Kotli. Mamy nadzieję, że wszyscy dotrwają do końca, bo inaczej skarb nie zostanie odkryty. Widzimy się za tydzień tj. 30 sierpnia!

P.S. Weźcie ze sobą dużo wody na drogę:)