Dar serca dzieciom z powiatu

Dzisiaj (19.02.) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Kotli na najmłodszych mieszkańców naszej gminy czekało wiele atrakcji. W ramach imprezy integracyjnej pn. Dar serca dzieciom z powiatu dla dzieci przygotowano dmuchane zamki, malowanie buziek, a nawet konkurs plastyczny.

Dar serca dzieciom z powiatuWydarzenie zorganizowało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie z Głogowa przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli. Wszystkich uczestników, którzy na godzinę 11 przyszli się bawić krótkim występem artystycznym przywitały dzieci z Niepublicznego Przedszkola Chatka Puchatka w Głogówku, a następnie do zumbowej rozgrzewki zaprosiła Pani Rozalia Pietruszko instruktor z GOKiS Kotla.

Impreza została sfinansowana ze środków budżetu Powiatu Głogowskiego oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Gmina Kotla udostępniła pomieszczenia i zapewniła bezpłatny dowóz gimbusem.