Cyrk na kółkach w Kozich Dołach i Chociemyśli

GOKiS zorganizował prawdziwy maraton imprez dla najmłodszych na terenie Gminy Kotla. Tym razem „Cyrk na kółkach” trafił do dzieci z sołectw Kozie Doły i Chociemyśl. Radości nie było końca, dzieci przebierały się w kostium klowna, żonglowały, kręciły talerzami oraz robiły ogromne mydlane bańki. Organizatorzy przygotowali dla nich konkurencje sportowe i dmuchaną trampolinę ze ślizgawką. Zabawy w cyrk cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony naszych najmłodszych jak i dorosłych.

Zajęcia prowadzą dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli Iwona Adamczak i aktor, lalkarz Michał Wnuk.

Galeria Foto:

Gepostet von Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli am Montag, 11. August 2014