„A to historia!”, czyli konkurs plastyczno-literacki

Biblioteka Publiczna przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kotli zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w konkursie plastyczno-literackim „A to historia!” organizowanym w ramach XII Dolnośląskich Spotkań Pisarzy z Młodymi Czytelnikami „Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH” (projekt „Na tropie tajemnic, czyli z książką na walizkach po Dolnym Śląsku”). Tematyka konkursu „A to historia!” – opowieść nawiązująca do tajemniczych, legendarnych lub prawdziwych wydarzeń z dziejów rodziny, miejscowości bądź regionu. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do biblioteki przy GOKiS w Kotli lub bibliotek szkolnych przy SP w Kotli i Gimnazjum Gminnym w Kotli. Prace – komiks lub historyjkę obrazkową – należy składać w terminie do 22 maja 2015 r. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorządu Województwa Dolnośląskiego i Gminy Polkowice. W załączeniu regulamin konkursu.
link – fanpage tegorocznej edycji projektu „Z książką na walizkach” na portalu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/zksiazkanawalizkach

regulamin_konkursu.