21. edycja GAPA za nami

20 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kotli po raz 21. odbyły się Gminne Amatorski Prezentacje Artystyczne (GAPA) czyli konkurs piosenki dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Dzieci rywalizowały w trzech kategoriach: do lat 5, klasy 0 i 1 oraz klasy 2 i 3. Występy były oceniane przez jury w składzie: Aleksandra Szatarów, Hanna Woźniak i Paulina Ciunajcius-Baraniecka. Dla 3 najlepszych w każdej z kategorii przygotowano nagrody rzeczowe. Przyznano również nagrodę specjalną – Grand Prix – której laureat zgodnie z wieloletnią tradycją imprezy otrzymał wielkiego pluszowego misia.
Nagrody rzeczowe otrzymali:

Grand Prix – Wiktoria Puchar – klasa 2

kat. do lat 5:
1 miejsce – Gustaw Chodacki
2 miejsce – Krzysztof Zaremba
3 miejsce – Hanna Marut

kat. klas 0 i 1
1 miejsce- Nikola Wachal
2 miejsce – Marcel Szajna
3 miejsce – Amelia Kalisz

kat. klas 2 i 3
1 miejsce – Milena Stanek
2 miejsce – Marcel Karczewski
3 miejsce – Weronika Hyżak

Na wszystkich uczestników czekały dyplomy i upominki. Imprezę prowadziła Iwona Adamczak – Dyrektor GOKiS w Kotli, a nagrody wspólnie wręczali Halina Przybylska – Przewodnicząca Rady Gminy oraz Ewa Konarska-Jóźwiak – Sekretarz Gminy Kotla. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie imprezy oraz rodzicom i nauczycielom, którzy przygotowali dzieci do występów.

GALERIA FOTO: